ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Первомайська бійня

У Первомайську Миколаївської області – майже громадянська війна. «КАМАЗами» перекритий центр, а також всі під’їзди до міста. Двічі – у ніч з 1 на 2 листопада 2012 року й під вечір 2 листопада бійці «Беркуту» із застосуванням сльозогонного газу штурмували приміщення окружної виборчої комісії №132, звідкіля винесли оригінали протоколів дільничних виборчих комісій. У такий спосіб озвірілий вкінець Генеральний прокурор України Пшонка та губернатор Миколаївської області Круглов намагаються не допустити проголошення народним депутатом України переможця парламентських виборів по цьому округу, власника відомого сільськогосподарського підприємства Аркадія Корнацького, чиї земельні угіддя – понад 15 тисяч га – Пшонка хоче забрати для свого сина.

 

Методи роботи донецької влади на Миколаївщині красномовно засвідчила історія з агропідприємством «Нібулон», половину акцій якого Олексій Вадатурській, засновник і власник «Нібулона», був змушений віддати Юркові Єнакіївському після арешту свого єдиного сина.

 

Подібні способи збагачення настільки припали до смаку Генеральному прокуророві, що наступну жертву – «Агрофірму Корнацьких» — Віктор Павлович вирішив подарувати вже не чужій людині, а своєму чаду Артему. Щоправда, за інформацією з джерел у Адміністрації Президента, пану Льовочкіну Пшонка сказав, що, начебто, він виконує замовлення Олександра Вікторовича Януковича й пресує Корнацького заради Сім’ї. Але, схоже на те, батько й син Пшонки насправді деребанять благословенну миколаївську землю самотужки, лише прикриваючись іменем президентського нащадка.

 

Діяв Пшонка-старший звичними методами, відпрацьованими ним ще на посаді прокурора Донецької області. Було порушено два десятки кримінальних справ за фантастичними приводами. Наприклад, згідно з фабулою однієї справи, по якій заарештована й третій місяць утримується в слідчому ізоляторі головний бухгалтер агрофірми Людмила Нікіткіна, це сільгосппідприємство начебто не є сільгоспвиробником і тому не може користуватись відповідним податковим режимом. Закономірне запитання, а що ж тоді, як не сільськогосподарську продукцію, виробляє «Агрофірми Корнацьких» на тваринницьких фермах і полях, засіяних пшеницею та соняшником, у матеріалах справи навіть не обговорюється.

 

http://ord-ua.com/2012/09/30/nenazherlivi-pshonki/

 

Здавалось, ще трохи зусиль, і Артем Пшонка стане повновладним господарем 15 тис. га орної землі: на все майно агрофірми був накладений арешт «з метою можливої конфіскації» (між іншим, арешт був накладений по кримінальній справі, порушений проти персонально Нікіткіної, агрофірма до тієї справи жодного відношення не має і ніяк у ній не фігурує, а конфіскація – це додаткове покарання, яке може бути застосовано виключно до майна засудженого), на свинофермах відключено електроживлення, опломбовані склади. Земельні ділянки прокуратура стала примусово вилучати й передавати «своїм людям». Але Корнацький чомусь не відчув радості від перспективи ощасливити сина Генерального прокурора і заявив, що буде захищати своє майно та свій бізнес від грабіжників. А невдовзі Об’єднана опозиція висунула Корнацького кандидатом у народні депутати по мажоритарному округу №132 з центром в м.Первомайську, де його знають і шанують у кожному дворі.

 

З тим, щоби остаточно допекти сімейство Пшонок, Аркадій Корнацький допоміг зареєструватись кандидатом у народні депутати керівникові «Агрофірми Корнацьких» Олегу Кирилюку. Оцініть креатив: розшукуваний прокуратурою Кирилюк балотувався по округу №81 в пику Артему Вікторовичу Пшонці, який також шукав по цьому округу народної любові. Звісно, балотувався Кирилюк не заради перемоги, а лишень для того, щоби мати можливість через довірених осіб розповідати виборцям про ненажерливого сина Генпрокурора, що вже здобув слави рейдера №1 в Україні. Через те кожний свій робочий день Пшонка-старший тепер розпочинає з того, що питає в підлеглих, коли ж вони запроторять за ґрати Корнацького з Кирилюком.

 

А далі трапилось те, що Генеральному прокуророві не могло примаритись навіть у жахливому сні: Аркадій Олексійович Корнацький, попри те, що був змушений виїхати за кордон з огляду на можливий арешт, таки виграв вибори, випередивши конкурента – заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Травянка – на 4167 (згідно з паралельним підрахунком – на 4189) голосів. У підсумку Корнацький набрав 39,66% голосів виборців, Травянко – 34,09%.

 

 

 

29 жовтня було завершено підрахунок виборчих бюлетенів, довірені особи Аркадія Корнацького отримали на дільницях автентичні примірники протоколів з підписами членів виборчих комісії та «мокрими» печатками, після чого перші примірники протоколів з усіх дільниць були здані в окружну виборчу комісію, де результати голосування на підставі дільничних протоколів ввели на сайт Центральної виборчої комісії. І лише після того, як на сайті ЦВК з’явились результати обробки 100% протоколів, а інформагентства передали повідомлення про переконливу перемогу нескореного фермера, Пшонка-старший зрозумів, що омріяні 15 тис. га землі упливають з його рук.

 

«Свято демократії»

 

Складається стійке враження, що Генеральний прокурор України остаточно втратив залишки розуму та вирішив перетворити Віктора Януковича на сміховисько. Заради кількох тисяч гектарів землі, прикриваючись іменем президентського сина, він разом з губернатором Кругловим влаштував у Первомайську погром, політичні (зокрема – зовнішньополітичні) наслідки якого ще довго будуть даватись взнаки. Принаймні, якщо Віктор Пшонка та його син Артем урешті-решт будуть оголошені персонами «нон-грата» у цивілізованих країнах, це стане закономірним наслідком їх безумної жадібності.

 

Отже, ввечері 30 жовтня в приміщення окружної виборчої комісії №132 в м.Первомайськ Миколаївської області ввірвались міліціонери разом з людьми губернатора Миколи Круглова. Поспіхом зібраний загін «беркутівців» (деякі з яких не встигли вдягнути форму й прибули на операцію в джинсах чи навіть у спортивних штанях) перекрив поверхи та заблокував вхід, голову ОВК вигнали, після чого невідомі особи сіли за комп’ютер і стали вводити в систему «Вибори» свої дані. За кілька хвилин по тому на сайті ЦВК змінились цифри й переможцем став Травянко. При цьому фальсифікатори не утруднили себе зміною інформації про голосування по окремих дільницях – вони тупо зменшили кількість голосів, відданих за кандидатів, що посіли чотири останніх місця, і приплюсували ці голоси Травянку лише на одній підсумковій сторінці.

 

 

 

Зрозуміло, що без гарантій недоторканності з боку особисто Генерального прокурора України ніхто б не наважився влаштовувати подібний «перерахунок» із залученням бійців «Беркуту».

 

Така демонстративна фальсифікація підсумків голосування збурила прихильників Корнацького. Місцеві селяни, довідавшись про силове захоплення ОВК, стали збиратись попід стінами окружної виборчої комісії на стихійний мітинг.

 

http://www.youtube.com/watch?v=DIMOywa7fLo&feature=player_embedded

 

Дуже скоро стихія виплеснулась за береги, почались сутички з «беркутівцями». Довідавшись, що в приміщенні ОВК вже виготовлений підсумковий протокол на підставі даних не з протоколів дільничних виборчих комісій, а з «підкорегованого» сайту Центрвиборчкому, народ перекрив вихід. У відповідь міліціонери стали бити беззахисних людей та виносити якісь документи…

 

Пшонка з Кругловим схаменулись лише тоді, коли безглуздий протокол ОВК разом з оригінальними протоколами дільничних виборчих комісій у супроводі народного депутата Романа Забзалюка попрямував до Києва. Річ у тім, що фальсифікатори припустились помилки, яка зводила нанівець усі їх потуги: була залишена недоторканою кількість голосів, набраних Корнацьким, натомість зайві голоси приплюсовані Травянку. Елементарний перерахунок бюлетенів чи навіть просте зіставлення цифр з протоколами виборчих дільниць дозволяли встановити істину. А, насправді, треба було діяти по-інакшому – треба було просто зменшити на сайті ЦВК кількість голосів за Корнацького й не чіпляти даних щодо голосів, відданих за інших кандидатів. У такому випадку в разі перерахунку завжди можна було б зіпсувати потрібну кількість бюлетенів з голосами «за» Аркадія Олексійовича – наприклад, шляхом проставляння позначок напроти інших прізвищ. Якщо ж просто збільшити цифру голосів, начебто відданих за Травянка, як це й було зроблено, ніякі подальші маніпуляції не дозволять відібрати перемогу в Корнацького у випадку перерахунку.

 

Тепер для фальсифікаторів залишався лише єдиний шлях – тупо знищити виборчі бюлетені з тих дільниць, де за Корнацького віддали голоси більшість виборців. Річ у тім, що, відповідно до пункту 12 статті 96 закону «Про вибори народних депутатів», «визнання голосування недійсним в одномандатному окрузі не допускається». Отже, якщо вціліють результати голосування бодай по одній дільниці, то підсумки виборів по всьому округу будуть встановлюватись на підставі одного цього дільничного протоколу.

 

Але займатись такими речами в ЦВК ніхто, зрозуміло, не став – у Центрвиборчкомі просто відмовились приймати протоколи з Первомайського, мотивуючи це тим, що «нам тут кримінальні справи не потрібні». І виборча документація попрямувала назад на Миколаївщину – типу, на доопрацювання.

 

Прокурорський погром

 

Немає такого злочину, на який би не пішов Генеральний прокурор України заради 15 тис. га орної землі. Тим більше, що на землях «Агрофірми Корнацьких» були виявлені поклади граніту й Віктор Павлович спав і бачив, як його син приїздить з інспекційною перевіркою на власний гранітний кар’єр. Відступати Віктор Пшонка не збирався та вже й не міг – розповіді про те, що він воює з Корнацьким заради добробуту Олександра Януковича викликали дедалі все більшу недовіру в Адміністрації Президента. Тож сімейному дуету Пшонок треба було терміново завершувати епопею з нейтралізації норовливого фермера. Благо, миколаївський губернатор Круглов давно й люто ненавидів Корнацького…

 

Весь день 1 листопада «невідомі особи» намагались проникнути в приміщення ОВК №132, де зберігались привезені з Києва протоколи виборчих дільниць. Ось що розповів журналістам керівник виборчого штабу Аркадія Корнацького Ігор Пилипчук:

 

«Було виявлено, що в кімнаті, де зберігаються бюлетені, є ще треті двері. На одвірку, у районі замка, були видні сліди злому, але потім, видно, знайшли ключі. Приїхав депутат Геннадій Москаль, довірені особи, спостерігачі, під тиском примусили голову комісії знайти ці ключі. Він уїхав кудись у невідомому напряму, приїхав, довго це тягнулось, не погоджувався. Члени комісії від Партії Регіонів і від сателітів категорично репетували. Урешті-решт відкрили ці двері й виявилось, що коробки, у яких зберігаються бюлетені, відкриті, пломб немає, бюлетені лежать насипом».

 

Але викрасти бюлетені з приміщення ОВК фальсифікаторам так і не вдалось. Тоді в ніч на 2 листопада було прийнято рішення штурмувати ОВК силами міліцейського «беркуту» із застосуванням сльозогінного газу. Щоби придати бодай якусь видимість законності цим діям в очах закордонних спостерігачів, судді Миколаївського окружного адміністративного суду Олександр Мельник, Ігор Устинов та Оксана Малих хутенько підписали ухвалу, якою витребували протоколи дільничних виборчих комісій по округу №132. Це мотивувалось тим, що, мовляв, якийсь пан Пешехонов з Одеси, який також балотувався по цьому округу й набрав нуль цілих хрін десятих відсотка голосів, звернувся до суду (не до окружної виборчої комісії, а чомусь саме до суду!) з позовом про перерахунок голосів.

 

Як, — запитає прискіпливий читач, — а хіба суди в Україні мають право витребовувати оригінали виборчих документів, перераховувати голоси, встановлювати переможця виборів?! Звісно ж ні. Більш того, судді Мельник, Устинов і Малих, попри те, що по них явно плаче тюрма за виготовлення завідомо неправосудної ухвали, нічого перевіряти та перераховувати й не збирались – такі процедури взагалі не належать до компетенції судової гілки влади. «Їхні честі», напевно, пречудово розуміють, що якщо вони тільки почнуть рахувати голоси, організатори фальсифікацій з них моментально зроблять цапів-відбувайлів. Тому судді підстрахувались і написали в ухвалі «витребувати оригінали або належно завірені копії».

 

Ось, подивіться, на що здатний осатанілий Генпрокурор, аби тільки заграбастати чужу землю. Як потім розповідав заступник міністра МВС України Ратушняк, це робилось для того, щоби виконати ухвалу суду – зняти з протоколів «належно завірені копії». Вочевидь, Пшонці та Круглову просто була потрібна якась «відмазка», щоби розпочати штурм ОВК й винести звідтіля оригінали дільничних протоколів.

 

http://www.youtube.com/watch?v=lJQKPPMx4JI&feature=player_embedded

 

Очевидці стверджують, що спочатку «беркутівці» намагались винести документи, але коли побачили, що кийками дорогу в натовпі демонстрантів розчистити не вдається, спробували підпалити кімнату, де лежали виборчі бюлетені.

 

Цитуємо одне з численних свідчень очевидців подій, вміщене «Українською правдою»:

 

«Народ забарикадував двері ззовні, проте «беркутівці» вибили їх і почали прориватися крізь натовп до автобусу. Вони били людей ногами й кийками. Їм на підкріплення прибігли люди у формі та міліція, які підключили до побиття простих громадян та застосували сльозогінний газ.

 

«Беркут» завантажив коробки з протоколами в автобус, проте люди не дали йому вирушити. Спочатку громадяни оточили автобус, згодом йому шлях перегородили 5 «Камазів», які наразі тримають автобус в кільці.

 

Очевидці стверджують, що всередині автобусу «Беркут» знищує протоколи ДВК.

 

Під час сутички з «Беркутом» кілька людей отримали поранення, повідомляє прес-слжуба Батьківщини. Одна людина в реанімації»

 

 

 

 

Безпосередньо силовим захопленням ОВК та побиттям людей командував відомий у Миколаєві провокатор – заступник начальника УМВС області Анатолій Марченко. У місті фактично був введений надзвичайний стан – і все заради землиці для Пшонки-молодшого.

 

Окреме питання – це роль у цьому погромі секретаря РНБОУ у відпустці Андрія Клюєва. Людині, яка має бодай щонайменше уявлення про українські реалії, зрозуміло, що штурм ОВК у Первомайську не міг відбутись без прямої вказівки Клюєва – керівника виборчого штабу Партії Регіонів. Навіщо ця ганьба потрібна Андрію Петровичу – то окреме питання. Чи, може, він повірив розповідям Пшонки про те, що Саша-Стоматолог помре з голоду без «Агрофірми Корнацьких»?

 

 

 

 

Перемогу Генеральний прокурор святкував недовго. Народ оточив автобус з міліціонерами й не дав можливості «беркутівцям» увезти протоколи.

 

 

 

 

 

Невдовзі на місце подій прибув невгомонний народний депутат Геннадій Москаль. Колишній заступник міністра внутрішніх справ трохи поспілкувався з міліціонерами в загальнодоступних висловах, забрав у них сумку з протоколами й заніс назад в окружну виборчу комісію. Стало очевидним, що місцеві «беркутівці» саботують вказівки губернатора й не хочуть калічити своїх земляків.

 

Тоді Клюєв розпорядився направити в Первомайськ загін «Беркуту» з Одеси, кинути на штурм співробітників патрульно-постової служби й державної служби охорони та підтягнути внутрішні війська.

 

У цей час у виборчком привезли копір і члени ОВК стали знімати копії з виборчих протоколів для суду. Але належно засвідчені копії були нікому не потрібні – комедія з позовом Пешехонова була влаштована Пшонкою виключно для того, щоби вивези оригінали виборчої документації. Як тільки з Одеси в Первомайськ прибуло міліцейське підкріплення, почався штурм.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bpMT1WfqB4o

 

Мирних мешканців нещадно лупили кийками та поливали сльозогонним газом, аби тільки не випустити з рук 15 тис. га землі й, у перспективі, гранітний кар’єр для сина Генерального прокурора.

 

Цікаво, Олександр Вікторович Янукович не хоче прокоментувати ці кадри? Бо і секретар РНБОУ, і Генеральний прокурор, і голова Миколаївської обласної державної адміністрації запевняють, що людей били виключно для того, щоби забрати в Корнацького й передати президентській родині агрофірму та земельні угіддя.

 

Цілком закономірне запитання: а що далі? Ну, вивезли міліціонери оригінали протоколів виборчих дільниць. Але ж ці оригінали існують у кількох автентичних примірниках. Зокрема, точно такі протоколи, з підписами членів дільничних комісій і «мокрими» печатками, є в штабі Корнацького. Чи, може, фальсифікатори сподіваються, що Миколаївський окружний адміністративний суд проголосить Травянка переможцем виборів? – Не буде цього. Судді не для того купили свої мантії, щоби тепер позбутись хлібних посад заради рейдерського бізнесу Артема Пшонки. А якщо навіть Клюєв з Кругловим і примусять суддів написати белеберду іменем України, таку постанову можна буде повісити на цвяшок у туалеті, оскільки жодних правових наслідків вона все однаково не породжуватиме: встановлення результатів виборчих перегорів не належить до компетенції судової гілки влади…

 

Довгі роки перебування Віктора Павловича Пшонки на посаді прокурора Донецької області, заступника й першого заступника Генерального прокурора та Генерального прокурора України відучили його думати. Очевидно, що він просто не здатен передбачити наслідки своїх безумств бодай на два кроки вперед. Тож можна не сумніватись, що він не зупиниться й буде битись за майбутній гранітний кар’єр до тих пір, доки міжнародний трибунал не видасть ордер на його арешт.

 

Отже, далі буде…

 

А наостанку – заява Прем’єр-міністра України Миколи Азарова для іноземних спостерігачів і дипломатичного корпусу: «Эти выборы — лучшие за всю историю нашей независимой страны. Во время этих выборов зафиксировано минимальное количество нарушений. Выборы 2012 года — это очень серьезный прогресс в прозрачности, демократии и обеспечении честности».

 

Тьху!

 

Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД» 

 

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

3.11.2012 12:35 читатель

Пока в кресле генпрокурора сидит кум президента — Пшонка, ни одно “возбужденное” уголовное дело против властных структур либо вообще до суда не дойдет, либо с умыслом “расследуется” так, чтобы оно развалилось в судах. Украине срочно нужен независимый генпрокурор незалежна прокуратура, яка буде залежати лише від своєї совісті та моральних засад. а допоки прокуратурою будуть керувати наволоч та христопродавці які продаються за гроші титули та звання — буде вам те що є. допоки прокурор не буде гребувати колекціонувати кількість отриманих (вкрадених у людей) квартир, побудованих домівок, яхт, “лодочних гаражів”, джипів, вимагати щоб за нього всі й уся платили, робити державним (украденим у злиденних людей) коштом дорогоцінні ремонти — буде біда…. я знаю, що цей сайт читають також високі чиновники генпрокуратури, цікаво — чиї погляди Ви поділяєте? Вам не соромно за Вашого керівника? Ви ще памятаєте, як повинна працювати прокуратура, власне — працювати захищаючи права людей і держави, а не займатись паперотворчістю й бізнесом прикриваючи бандюків…


3.11.2012 12:44 БС

Уже давно всем понятно, что «Беркут» — это преступная, фашистская банда, которая выполняет все преступные, грязные, мерзкие прихоти власти. Их давно пора разогнать, упростить и проследить, что бы не перешли в другие службы МВД. Мрази, которые воюют со своим народом.


3.11.2012 12:56 бон

“самые честные выборы, самое лучшее покращення, улучшение жизни малоимущих, рост валового продукта, оздоровление экономики”, — п…бол, который пытается объяснить народу, который работает, чтобы они на золотых унитазах срали, что тонкий хер лучше чем толстый, а сегодняшняя бедная жизнь лучше, чем вчерашняя


3.11.2012 13:21 читатель

Прокуратура “кошмарит” членов окружкома в Черкассах, где оппозиционер выиграл у кандидата Фирташа Представители черкасской власти давят на членов окружной избирательной комиссии № 194, где по результатам выборов победу одержал представитель Объединенной оппозиции «Батькивщина» Николай Булатецкий.

Об этом сообщил один из лидеров “Батькивщины” Николай Томенко, который находится на скандальном округе, передает Цензор.НЕТ. В частности, на представителей ОИК и участковых избирательных комиссий давление через руководителей предприятий и учреждений, где они работают, а также с помощью прокуратуры. Читайте также: В скандальной комиссии в Черкассах выключили свет, а председателя забрала “скорая”, — Томенко «Сегодня ряд членов комиссий готовы написать после давления заявление об отказе работать в ОИК, а некоторых председателей УИК, где Булатецкий набрал наибольшее количество голосов, вызывают в прокуратуру и угрожают открытием уголовных дел якобы за “нарушения, они допустили”, — заявил Николай Томенко. По его словам, несмотря на все заявления премьера Азарова о проведении “честных выборов”, не только на двух округах Черкасщине — № 194 и № 197, — но и всех других “было включено ресурс власти и силовых структур, для того, чтобы в любым способом фальсифицировать выборы”. Смотрите также: На черкасском округе милицию вооружили автоматами. ФОТО “Повторяю — фальсифицировать, потому что любые “уточнения” или “задержки” выглядят смешно, поскольку Николай Булатецкий победил Жуковскую с преимуществом в более чем 12 тысяч голосов, а Леонид Даценко (округ № 197, г. Канев) победил Губского с преобладанием в 5 тысяч голосов”, — отметил Николай Томенко. Читайте также: “Регионалы” Чечетов и Тедеев помогают черкасской ОИК “правильно” посчитать голоса, — Томенко “Мы продолжаем борьбу за двух наших народных депутатов. Но факт остается фактом, что власть забыла о своих обязанностях работать на интересы территориальной громады Черкасщины , а занимается тем, как сфальсифицировать выборы на двух округах”, — заявил один из лидеров Объединенной оппозиции “Батькивщина”. Как известно, ранее ОИК № 194 (г. Черкассы) были объявлены данные голосования и подписан окончательный протокол по одномандатному округу, согласно которому победил Николай Булатецкий, кандидат в народные депутаты от партии “Батькивщина”. Булатецкого поддержало больше людей, чем почетного президента ОАО “АЗОТ” Валентину Жуковскую, принадлежащего олигарху Дмитрию Фирташу.

мне кажется что сейчас самое время поставить жЫрную точку на прокуратуре и особенно на тех кто присосался к ней и испохабил саму ее суть


3.11.2012 13:39 Гупало

ось і бздонка ота потвора що знищувала докази засудження існуючого шапкокрада робить те що заманеться треба проти них відповідати тим самим геть зграю назавжди-Україні Слава


3.11.2012 14:01 Виктор

Янукович никогда не снимет Пшонку!Пшонка и бывший генпрокурор Васильев — активные члены донецкой ОПГ”Люкс”:покойный Ахать Брагин, миллиардер Ахметов,Янукович, Борис Колесников, Юра Иванющенко и другие.


3.11.2012 14:05 Петрович

До Володимира Бойка! Документувати, документувати і ще раз документувати злочинні дії “Беркуту”, особливо зараз в Гостинном у дворі Києва, де вони намагаються без санкції забрати мокрі протоколи по округу 132 у Спільної справи. Фактично вчиняється державний злочин, і відповідати за це доведеться, але треба документувати кожен крок. Зараз негайно викликати до Гостинного двору Послів Європейських країн та США, Цю статтю в перекладах довести до кожного Посла, до Представника Європейського Союзу, розписати більш детально склад злочину, який полягає в тому що треба знищити всі оригінали з мокрими печатками в яких зафіксовано перемогу опозицілнера. Негайно вивесіть на Інтернет всі протоколи з мокрими печатками які є в опозиції по округу Корнацького, чому це Данилюк не зробив раніше, не розумію, можливо вже немає жодного оригвналу. Депутати їдьте до Гостинного двору і якщи вилучають актом фіксуйте вилучення кожного мокрого протоколу. Підніміть положення про Беркут, їх функції, це не їх компетенція, їхні дії протизаконні в данному випадку і суперечать функціям покладеним на них. Крмандир Беркута, який віддав злочинний наказ повинен понести відповідальність, встановлену законом.


3.11.2012 14:12 символ 03

Да, интересная компашка нарисовалась. Пшонка-Клюев-Круглов и сателлиты в лице судей, прокуроров, милицейских чинов и т.п. Интересно, а кто и как будет теперь прикрывать эту неудачную, мягко говоря, акцию провластной группировки? Губернатор лоханулся, позволил Корнацкому обрести депутатскую неприкосновенность, но затем ума хватило пойти и на такой скандал. Какой IQ у организаторов и кураторов этого цирка?


3.11.2012 14:30 чти Закон!

банда прокурорских уродов попалась на крючок этим скандалом. надо международный резонанс, а там — и Нюрнберг над пшонкобанкдой!


3.11.2012 14:50 читатель

говорят, что Президент куда-то подевался, молчит. Может он уже принял решение убрать пшонкобанду? Ему (Президенту) плюсы за это будут имиджевые, да и не только — имущество ихнее, ставшее бесхозным оттяпнуть можно, га, чем не интерес? :)


3.11.2012 14:56 читатель

Протоколи, які були транспортовані до Миколаївського суду, не співпадають з протоколами, які є в представників опозиційного кандидата. Про це “Українській правді” повідомив нардеп Геннадій Москаль, який знаходиться на місці подій. За його словами, годину тому суд нарешті дозволив провести звірку протоколів, які є в розпорядженні суду, тобто протоколів, які були вилучені з ОВК з протоколами, які є в розпорядженні представників опозиційного кандидата Аркадія Корнацького. Звірка показала, що в багатьох протоколах не співпадають печатки, підписи, а також цифри. “Ті протоколи, які на наших руках, вони зовсім інші, ніж ті, які потрапили до суду. Зараз ті протоколи відправлені до ОВК у Первомайськ. Це фальсифікація і треба зробити все, аби не дати провести засідання ОВК у Первомайську”, — сказав Москаль. За його словами, під час транспортування протоколів були підготовлені інші протоколи, які спотворюють результати виборів. Саме тому, на його думку, суд не хотів під час судового засідання провести звірку протоколів. При цьому копії протоколів є також у інших членів дільничних комісій і теоретично можна провести звірку з іншими протоколами представників інших політичних сил. Кореспондент “Української правди” знаходиться в Первомайську, де біля будівлі збираються люди, але там немає “Беркуту” та міліції, лише журналісти та мітингувальники.

а теперь необходимо срочно создавать Державне бюро розслидувань, которому поручить первое дело о фальсификации выборов и участия в ней (фальсификации) высоких должностных лиц. прокуратуру от надзора за следствием по этому делу - отстранить!

надзирать должны международные прокуроры Гаагского трибунала


3.11.2012 17:07 NIKA

ОПУБЛІКУЙТЕ ЦЮ СТАТТЮ В інтернет газеті “УКРАІНСЬКА ПРАВДА”чи в другому медійному засобі !!!ХАЙ СТАТТЯ НАБУДЕ БІЛЬШОГО РОЗГОЛОСУ!Запропонуйте одному із блогерів-Анатолію Гриценку чи ще комусь із відомих блогерів-депутатів.Я ДУМАЮ,що знайдуться НЕ БАЙДУЖІ та СМІЛИВІ !!!


3.11.2012 17:51 доброжелатель

Пора за вилы! Но кто же поведет народ? Когда-то Порошенко сказал, что повсеместные неплатежи налогов и коммунальных платежей пострашнее любого кризиса. Может попробуем?


3.11.2012 17:52 доброжелатель

Пора за вилы! Но кто же поведет народ? Когда-то Порошенко сказал, что повсеместные неплатежи налогов и коммунальных платежей пострашнее любого кризиса. Может попробуем?


3.11.2012 18:22 дохтур

Поражает дебилизм членов ОПГ ПР& Co и сочувствующих подельников. Или думают править и жить вечно? Или не понимают, что открыв ящик Пандоры удастся отсидется на островах или в рашке? А ведь кончится все может очень плохо для всех членов семей банды Ибо искать их будут пока последний бандит не ответит за все и за всех! Самое время молится за то чтобы передача власти была мирным путем, потому как шансов дожить до праведного суда будет немного у попавших в руки народа бандитов. Никакой беркут и другие падальщики не спасут их от скорого но справедливого суда.


3.11.2012 18:26 Я знаю

Это дело рук самого Карнадского его спонсоров, а план прост нагнать ажиотаж вокруг и пропиарить оппозицию. Команды ментам дает Москаль за деньги чтобы скомпрометировать первых лиц — это факт! Долой провокаторов!


3.11.2012 18:26 Ы?

БС, тварь, читай внимательно: местный “Беркут” саботировал приказы. И они там, рискуя всем, а не так, как ты, мусор поганый, за монитором в тепле, изрыгаешь дерьмо из себя. Да, говенная ситуация — два пана делят власть, а холопы рвут друг другу чубы…


3.11.2012 18:27 Я знаю

Это дело рук самого Карнадского его спонсоров, а план прост нагнать ажиотаж вокруг и пропиарить оппозицию. Команды ментам дает Москаль за деньги чтобы скомпрометировать первых лиц — это факт! Долой провокаторов!


3.11.2012 18:38 армия

да этих первых лиц и компрометировать не нужно, они что, с луны прилетели и никто их не знает? а сейчас, когда они на виду как в аквариуме и подавно


3.11.2012 19:09 Аркашу знаю хорошо

Те кто верит продажному-дешёвому Бойко! Всё что пишет этот писака есть 99% домыслы его больной фантазии стимулируемые денюшками кого попало. Зная его скажу — более блядскую натуру ещё поискать надо! Но не о нём речь. Действительно в Первомайске ситуация двухбулочная. Но это заслуга в равной степени обоих победителей-проигравших. И не ищите там высших материй, все просто. Как одному так и второму без мандата крышка. Вор на воре и вором погоняет. Кто-то ещё верит в святость Аркаши? Спросите у местных о его уловках когда надо расчитываться он прекрасно исполняет разного рода провокации для создания искусственного конфликта и опа, а платить уже и некому! Это мастер разных афер. Я уверен что история с беркутом это его идея. Он теперь герой, а как же с генпроком воюет. Да, нарушения есть, но они с обоих сторон!


Комментировать